Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska

Nacházíte se zde:  

Aktuality


<<     <1>  <2>  <3>    

STAG MOBILE

STAG MOBILE

     Abychom splnili očekávání našich uživatelů LPG zařízení STAG, tak naši vývojáři vytvořili aplikaci pro mobilní zařízení. STAG MOBILE se vyznačuje pohodlným a snadným přístupem k plné verzi programu AC STAG na vašem telefonu nebo tabletu (musí obsahovat systém Android). Aplikace podporuje řídící jednotky rodiny STAG-4 Qbox, postupně bude do budoucna rozšířena o všechny modely jednotek Q-generace. 

 

     Aplikace není jen kalibrační software STAG, ale obsahuje i další povolenky pro řidiče v podobě současných řídících parametrů LPG soustavy a funkce OBD čtečky umožňuje číst parametry z palubního počítače.! Jen Scanner OBD2 / EOBD na mobilním zařízení při bezdrátové komunikaci STAG poskytuje komunikační rozhraní přes bluetooth zařízení. 


více informací ...Podpora studentů firmou AC - Formule F1

AC forlume

      Formule STAG má zrychlení 3,5 sekundy na 100 km/h, je 3m dlouhá a váží méně než 200 kg, představuje CMS-02. Novou závodní formuli CERBER MOTORSPORT FORMULA konstruoval tým studentů na strojní fakultě v Bialystoku na Univerzitě technologie.
      Jedná se druhou generaci tohoto typu formule postavenou studenty VUT podpořenou firmou AC. Na první generaci formule v závodním provedení se podíleli studenti z Německa. Tým z 58 pozic mezi studenty z celého světa, získal FSG sportovní cenu za Fair Play. Závodní akce byla organizována nejslavnější formulí F1 na Evropském okruhu Hockenheimu, Bádensko-Württembersko.


více informací ...Obchodní partneři z Ukrajiny v AC

AC obchodní partneři

     Společnost AC SA hostila delegaci předních montážních firem LPG zařízení STAG z Ukrajiny. A zároveň i hostila zaměstnance firmy „Auto Gas Global“, který je rovněž autorizovaným servisem STAG na Ukrajině. Návštěva strávila pět dní v závodě AC. Během této doby se návštěvu podařilo seznámit s činností a kapacitou firmy AC.
     Pozornost byla věnována především celému výrobnímu procesu zařízení STAG, kde hosté mohli vidět jak se vyrábějí produkty STAG, které jsou velice dobře známi mezi spotřebiteli na Ukrajině. Delegace byla také seznámena s novinkami firmy AC. Zároveň byli hosté seznámeni se všemi novinkami a jejich možnou implementací, tyto novinky si zároveň mohli vyzkoušet.


více informací ...AC - vítěz soutěže

AC ocenění na soutěží

 

      26. září v Capitol Theatre (ve Varšavě), byly oceněny nejúspěšnější firmy. Porota vybrala firmy, které mají vysokou úroveň, kvalitu a efektivitu probíhajících operací na základě údajů poskytnutých od zpravodajské agentury "Bisnode".
      Ročně firma „Bisnode“ analyzuje více než 75 000 firem. Z tohoto počtu byla zvolena nejúspěšnější firma, která se v posledních třech letech vyznačovala nejvyšším čistým příjmem a zároveň měla i největší nárůst prodeje.
      Na konečné pořadí mělo i vliv speciální hodnocení, které zohledňovalo jednotlivé charakteristické rysy v oboru podnikání. Za tyto rysy byly uděleny body navíc.


více informací ...Nové oficiální webové stránky STAG pro ČR www.acstag.cz

Stránky AC STAG

Jakožto obchodní zástupce společnosti AC STAG pro ČR, vás tímto chceme přivítat na nově vytvořených oficiálních stránkách značky STAG pro Českou republiku www.acstag.cz . Tyto webové stránky, byly vytvořeny ve spolupráci se společností AC STAG a obchodním zastoupením pro ČR společností AGC Strakonice.


více informací ...<<     <1>  <2>  <3>    


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací