Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska

Nacházíte se zde:  

Video STAG LPG/CNG

STAG AC W02 / W03

Představení vstřikovačů STAG AC W02 / W03. Vstřikovače se používají pro vstřikování plynu do motoru vozidla. Na videu můžete vidět jejich funkčnost a výrobu.

Kalendář STAG pro rok 2016

Tak jako každý rok, tak i pro letošní, firma AC vytvořila úžasný kalendář STAG. Na videu se můžete podívat jak probíhalo focení kalendáře pro rok 2016.  

 

STAG Tuning

STAG Tuning. Montáž a nastavení STAG Tuningu. Každý motor má rezervy z výroby. Jednotka STAG Tuning uvolňuje u automobilu skryté rezervy. Instalace a nastavení je velice jednoduché jak můžete vidět na videu.  

 

Řídící jednotka STAG QBOX PLUS LPG / CNG

QBOX PLUS je moderní a kompaktní řídící jednotka LPG a CNG s pokročilými funkcemi, která je ideální skoro do každého vozidla se sekvenčním vstřikování benzínu. Univerzální řídící jednotka s výběrem výkonu systému a auto-adaptace.

 

Řídící jednotka STAG GoFast LPG / CNG

GOFAST je univerzální řídící jednotka pro montáž LPG a CNG do většiny vozidel se sekvenčním vstřikováním benzínu. Jednotka byla navržena, tak aby byla co nejjednodušší a tím se dosáhlo zkrácení času instalace a kalibrace systému. Řídící jednotka je již založena na 32-bitovém procesoru.

 

Instalace STAG DIESEL 

Instalace STAG DIESEL. V dnešní době je již možné přestavět na plyn i automobily poháněné naftou

  

Schéma montáže LPG STAG

Video, na kterém uvidíte o jaké, všechny komponenty bude doplněno vaše vozidlo při montáži LPG zařízení STAG.

 

 

AC SA výroba kabeláží

Firma AC SA jako jedná z mála, vyrábí všechny svoje komponenty ve své fabrice. Ve videu můžete vidět výrobu různých druhů kabeláží, které se využívají v systémech LPG a CNG.

 

 Časté chyby při montáži LPG systému

Video nám ukazuje, jaké časté chyby se stávají při montáži LPG do vozidla. Zároveň jsou zde rychlé rady jak se nejlépe těmto chybám vyhnout.

 

 

Testování komponentů STAG

Každá komponenta, kterou vyrobí firma AC je podrobena vysokému zatížení. Proto výrobky STAG pro alternativní pohony LPG a CNG jsou jedny z nejlepších na světe.

 

  

Dílny firmy AC v Polsku

Firma AC má svoje dílny přímo v továrně, aby mohli testovat svoje nejnovější výrobky v reálném provozu.

 

 

Půběh montáže zařízení LPG do vozidla

Video, zde ukazuje vzorovou montáž zařízení LPG do vozidla. Uvidíte, zde všechny prvky, které se při přestavbě na LPG do vozidla odmontovávají a jak jejich montáž vypadá.

 

 

 

AC SA na veletrhu GasShow 2013

Tak jako každý rok, tak i v roce 2013 se firma AC účastnila mezinárodního veletrhu ve Varšavě. Na veletrhu se prezentovali výrobci LPG a CNG zařízení z celého světa.

 

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací