Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska

Nacházíte se zde:  

Aktuality


<<     <1>  <2>  <3>     >>  

Hummer H2 6,0 se systémem STAG

Hummer H2 6,0 se systémem LPG STAG

Máte taky takového miláčka, který Vám sežere benzínu až běda? Není nic jednoduššího než si Váš automobil nechat přestavět na LPG a šetřit každým ujetým kilometrem. Jen pro srovnání v benzínu si tento krasavec v průměru vezme cca 20l na 100km, což při dnešních cenách benzínu 27Kč/1l je 540 Kč na 100 km. Když to u LPG je spotřeba 23L na 100Km, což při dnešních cenách plynu 12Kč/1l je 276Kč. Tak že šetříte krásných 51% za náklady na pohonné hmoty.


více informací ...Výhradní distributor značky STAG firma AUTOGAS-CENTRUM

Výhradní distributor STAG firma Autogas Centrum Strakonice

S potěšením bychom Vám rádi oznámili, že se naše firma AUTOGAS – CENTRUM, spol. s r.o.  Strakonice stala výhradním distributorem zařízení AC STAG od Polské firmy AC Spólka Akcyjna. Firma AC SA je předním světovým výrobcem zařízení pro přestavby na LPG a CNG. V současné době je naše firma AUTOGAS – CENTRUM, spol. s r.o. Strakonice jediným oficiálním distributorem v České republice pro zařízení AC STAG. 


více informací ...Crash test automobilu s LPG montáží

Crash test automobilu přestavěné na LPG. V tomto videu uvidíte, co se stane s automobilem, které je přestavěné na LPG. Testováno na zařízení STAG a nádrže od firmy STAKO. Vozidlo se podrobí nárazu do zadní části, kde je uložena nádrž s plynem LPG. Tento střet je na našich silnicích nejčastější, při nedobrzdění. Při nárazu nedošlo k žádnému výbuchu ani vážnému poškození nádrže s plynem, které by Vás mohlo ohrozit na životě. 


více informací ...Úspěchy firmy AC na GasShow 2015

Úspěch AC do GasShow 2015

GasShow je v Evropě největší obchodní událostí autogasového průmyslu. Její VI ročník se konal ve Varšavě ve dnech 5. až 6. března. Jako globální dodavatel kompletních systémů LPG, CNG značky č. 1 v Polsku, jsme byli technologickým partnerem této významné události.


více informací ...AFR Mobilní aplikace

 AFR Mobile Application

Nedávno byla představena nová mobilní aplikace od firmy AC, která je proslavena výrobou značky STAG. STAG AFR je nová mobilní aplikace, která slouží jako analyzátor plynu LPG a CNG. Tato aplikace vzbudila velký zájem mezi fanoušky alternativního pohonu. Tento úspěch nadále motivuje pracovníky firmy AC k novým pracovním výkonům v oblasti nových projektů. STAG AFR používá širokopásmové lambda sondy pro lepší a pohodlnější práci. Aplikace funguje na systémech Android 4 a vyšší.


více informací ...<<     <1>  <2>  <3>     >>  


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací