Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - LPG pro 10 valcový motor

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz2.1.2018 18:43:58
Jméno: Aleš Předmět: LPG pro 10 valcový motor
Dobrý den, mám dotaz na montáž LPG pro 10 válec. Pozitivní zkušenosti uživatelů končí na 8 válcích. Mám také 8 válec v LPG a funguje. Pokud je ale motor 10 válec je třeba dávat 2 řídící jednotky. Prosím umíme dnes už opravdu vyladit motor 10 válec aby to opravdu fungovalo ?? Klasické nešvary , tarok motoru na volnoběh, chudá směs či bohata směs končící žlutou kontrolkou check engine . Děkuji
3.1.2018 7:56:46
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: LPG pro 10 valcový motor
Dobrý den, u 10ti válce je opravdu nutné použít dvě řídící jednotky – pro každou řadu jednu. V naší široké nabídce LPG/CNG systémů, které nyní dodáváme na trh jsou systémy, které umožňuj precizní nastavení plynové mapy a motory fungují bez problémů. Náležitou pozornost doporučuji věnovat výběru firmy, která má vyškolený personál a přestavbu provede.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací