Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Vstřikovače W01 -4

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz17.1.2018 11:42:12
Jméno: Marian Kozubek Předmět: Vstřikovače W01 -4
Dobrý den
Děkuji za odpověď na můj předchozí dotaz. Mám otázku ohledně vstřikovačů stag W01 -4. Instalovali mi je to čtyřválce s výkonem 125kW, to je 31,25 kW na válec, dle katalogu jsou do výkonu 29kW.Bude to stačit, nemám rád věci, kde není alespoň trochu rezerva. Děkuji
17.1.2018 12:19:28
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Vstřikovače W01 -4
Dobrý den, máte pravdu, že v reklamním letáku uvádí výrobce u vstřikovače W01 výkon na válec 11-29 kW. Existuje však i vstřikovač W01 BFC, který pokrývá výkon 15 – 40 kW na válec a je úplně stejný, liší se pouze seřízením na vyšší zdvih a tím pádem je delší jak čas otevření tak i čas zavření vstřikovače proto, aby bylo docíleno většího průtoku. Zkušená firma dokáže pomocí použití vhodných trysek a upravení zdvihu vstřikovače přizpůsobit i vstřikovač W01 pro Váš motor.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací