Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Jak nastavit mapu

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz18.1.2018 6:24:34
Jméno: Milan Koutný Předmět: Jak nastavit mapu
Dobrý den ,chtěl bych se zeptat jakým způsobem se nastavuje za jízhy mapa vstřiků a plynu? Pravděpodobně je po kalibraci špatně nastavena když přidám rychle plyn vyhodí to chybu začne pípat.Děkuji za radu.
19.1.2018 7:30:23
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Jak nastavit mapu
Dobrý den, to že systém vypne plyn v zátěži je způsobeno poklesem tlaku v systému. Nejsem si zcela jist, že úprava mapy by tento problém vyřešila. Bude nutné zkontrolovat zda byly zvoleny správné komponenty k výkonu Vašeho vozidla a správnost jejich funkce a zapojení. Školení na programování řídící jednotky LPG trvá celý den, proto bez potřebných znalostí nedoporučuji zasahovat do nastavení řídící jednotky. Opravu proto svěřte některému odbornému servisu, který má vyškolený personál viz. http://www.acstag.cz/autorizovane-servisy-stag/ nebo http://www.lpg-autogascentrum.cz/autorizovane-serv isy/ .


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací