Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - nepřepína B/P

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz24.1.2018 14:55:32
Jméno: Jiří Bruner Předmět: nepřepína B/P
DD, po opravě vstřikovačů (nestejné časy otevření) přepne na plyn, ale nevypne benzin. Mám program na diagnostiku, ale moc to neumím nastavit, aby benzin vypnul. Můžete mi poradit? Děkuji
25.1.2018 9:08:32
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: nepřepína B/P
Dobrý den, nevím, z čeho usuzujete, že po přepnutí na plyn nedojde k odpojení benzínových vstřikovačů. V diagnostickém programu vidíte jak plynové, tak i benzínové vstřikovací časy. Po startu motoru jsou vidět jen benzínové vstřikovací časy a po přepnutí se objeví plynové vstřikovací časy a benzínové jsou stále vidět, avšak to neznamená, že benzín je fyzicky spotřebováván. Neuvádíte, o jaké vozidlo se jedná. Pokud máte vozidlo francouzské provenience, může se stát u některých typů, že i při jízdě na plyn opticky ubývá benzín v nádrži. To je způsobeno tím, že spotřeba není snímána z plováku v nádrži, ale je vypočítávána z hodnot otáček, polohy plynového pedálu atd.. V takových případech je možné použít emulátor hladiny paliva. Kontrolu činnosti plynového systému doporučuji svěřit odborné firmě, která Váš systém servisuje a provede případnou opravu. Neodborný zásah může vést k vážnému poškození motoru.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací