Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska

Nacházíte se zde:  

Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Pipanie LPG

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz13.2.2018 19:59:48
Jméno: Jan Předmět: Pipanie LPG
Dobrý deň mám taký problém keď nastartujem auto zohreje sa na 25 stupňov a samo sa prepne na lpg ale čo mám kontrolku na obsah paliva LPG aj kontrolku keď sa prepne tak ta stále bliká a pipa to. Čo môže byt stym ??
14.2.2018 9:20:14
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Pipanie LPG
Dobrý den, blikání a zvukový signál upozorňuje na závadu LPG systému. Bude tedy nutné navštívit odborný LPG servis, kde závadu zjistí a opraví. V případě že ve voze máte systém STAG můžete zvolit některý z autorizovaných servisů viz http://www.acstag.cz/autorizovane-servisy-stag/ v případě že se jedná o jiný systém můžete zvolit některý z našich partnerských servisů viz http://www.lpg-autogascentrum.cz/autorizovane-serv isy/ .


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací