Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska

Nacházíte se zde:  

Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Tlak LPG

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz13.5.2019 19:50:26
Jméno: Rado Předmět: Tlak LPG
Dobrý den Mám Tucson 2,0 b . Chcem sa opýtať aký je ideálny tlak v systéme LPG . Mám tam teraz nastavený tlak 1,2 bar . Reduktor Tomasseto AT 09 Alaska . Pozeral som podla katalógu ze to nebude stíhať výkonovo ,ale zatial som nemal problém že by sa prepal na bezín.Kôli zníženiu tlaku LPG . Prípadne prečo niektoré systémy sú nastavené na tlak 0,9 bar niektoré 1,2 bar a niektoré aj viac. Dakujem za vysvetlenie.
14.5.2019 9:25:49
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Tlak LPG
Dobrý den, tlak v LPG systému je jen jednou veličinou, která se spolupodílí na dávce plynu, dalšími veličinami pak je průměr trysek a čas otevření plynového vstřikovače. Správný tlak se případně upraví v závislosti na hodnotách čtených diagnostickým programem a krátkodobých a dlouhodobých korekcí. U reduktoru Tomasetto AT 09 Alaska je výstupní tlak nastavitelný od 90 do 180 kPa a dle údajů výrobce lze použít pro motory s výkonem do 90 kW. Každý výrobce vstřikovačů pak uvádí průměr trysek doporučených pro daný výkon. Domnívám se, že ve Vašem vozidle je motor s kódem G4GC, který se vyráběl v letech 2004 až 2012 ve výkonových variantách 104 a 105 kW. Pro tento výkon bych volil určitě silnější reduktor.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací