Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska

Nacházíte se zde:  

Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Škubání.

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz



6.6.2019 10:08:21
Jméno: Kamil Franek Předmět: Škubání.
Pěkný den.Mám Octavii 1.6 r.v.2004.Lpg STAG namontováno v 165.tis.km.Nyní při cca 210.tis.začalo škubání a střílení do sání.To ustane při dojíždění nádrže do sucha.Po opětovném natankování začne okamžitě to samé a motor má nepravidelný chod,cuká,střílí do sání.Nějaká řada,kde začít?
6.6.2019 11:29:03
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Škubání.
Dobrý den, závada může být způsobena vadnou funkcí některého komponentu LPG soustavy (např. reduktoru, vstřikovačů, některého čidla…..) nebo i vadnou funkcí některého originálního komponentu vozidla např. zapalovací soustavy (např. svíčky…..) . Pro zjištění závady je třeba provést diagnostiku jak vozidla, tak i LPG systému. Na opravu se můžete objednat u nás na tel. 606 659 530 nebo u některého autorizovaného servisu STAG viz. https://www.acstag.cz/autorizovane-servisy-stag/ .


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací