Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Škoda Octavia FSI

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz13.7.2019 22:29:08
Jméno: Josef Předmět: Škoda Octavia FSI
Zdravím. Měl bych prosím dotaz. Mam Octavii 2 4*4 r.v.2005 z motorem 2.0FSI kde mam namontovan Stag 400dpi. Firma která tento plyn montovala již neni, a také jsem si vyslechl že toto neni nejlepší volba lpg systemu do tohoto vozidla,ale timto směrem ma otázka nesměřuje.Nyní se mi začal projevovat problém že pri rychlejší akcelerací respektive pri překročení 3500otacek se mi odpojí plyn, začne mi zvukově hlasit problem a přepne se mi vozidlo na benzín, musím tudíž na tlačítku vypnout a znova zapnout plyn aby mi to opět naskočilo. Můžu poprosit o radu co by to mohlo dělat tuto závadu? Děkuji mockrát za odpověď.
15.7.2019 7:30:41
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Škoda Octavia FSI
Dobrý den, pokud při akceleraci dochází k přepínání na benzín je to většinou způsobeno tím, že řídící jednotka dostane signál o tom, že tlak plynu není pro daný výkon dostatečný. Příčin může být více např. závada teplotního a tlakového sensoru, reduktoru nebo některého dalšího komponentu LPG systému ….. Bude tedy potřeba navštívit odborný servis, kde pomocí diagnostického programu závadu zjistí a opraví. Můžete se obrátit na některý z našich autorizovaných servisů viz https://www.acstag.cz/autorizovane-servisy-stag/ nebo se můžete na servis objednat u nás na tel. 606 659 530.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací