Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Cukání na LPG

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz3.9.2019 7:52:51
Jméno: Miroslav Zobač Předmět: Cukání na LPG
Dobrý den, mam dotaz. Vlastním VW golf 1.8T 110kw. Do golfa byl namontován alternativní pohon na lpg stag 200 go fast. Auto na lpg jezdí, ale když sešlápnu plynový pedál tak okolo 3000 a 3500 otáček se motor jak kdyby zahltí a začne cukat a dal nejede. Tento problém se děje jenom na lpg. Reduktor mam silný (červený na 160kw). Vstrikovače Valtek 30 červené 3ohm (průměr trisky 2.8). Můžete mi prosím poradit, co s tím škubaním při větší akceleraci? Děkuji za odpověď.
11.9.2019 12:26:35
Jméno: Král Pavel Předmět: Re: Cukání na LPG
Dobrý den.
Nejprve je nutné zjistit co se ve vozidle odehrává. Toto vozidlo je velmi specifická na seřízení. Muže být závada v seřízení. Dále je třeba zkontrolovat zapalovací soustavu. Doporučuji se k nám obědvat na diagnostiku na tel 602518625.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací