Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Systém frontgas

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz23.10.2019 11:36:49
Jméno: Petr Zemko Předmět: Systém frontgas
Dobrý den, chci koupit subaru legacy 2,0 Benzin, rok 2010, 110Kw. Našel jsem jedno přitažené z Německa co má systém frontgas montovaný 2011. Je tento systém vhodný do těchto motorů? Nebo vůbec jestli systém frontgas funguje spolehlivě, kvalita systému. Jinak taky uvažuji že koupím bez lpg a nechám namontovat ten který k těmto motorům pasuje nejlépe. Moc děkuji za odpověď, s pozdravem Petr Zemko.
23.10.2019 13:49:39
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Systém frontgas
Dobrý den, systém Frontgas není u nás rozšířen a myslím že budete mít problém se servisem a možná i s měřením emisí. Osobně bych volil variantu koupě vozu bez LPG systému a následně provést montáž. Pro Vaše vozidlo máme vhodné systémy viz naše fotogalerie https://www.lpg-autogascentrum.cz/fotogalerie-mont azi/subaru/.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací