Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Chyba v systému

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz14.11.2019 20:31:35
Jméno: Vojtěch Předmět: Chyba v systému
Dobrý den, v autě mi svítí kontrolka motoru a podle diagnostiky je to závada na čidlu polohy klikové hřídele. Pokud tuto chybu smažu a nastartuji auto na benzin tak kontrolka je zhaslá a všechno jede jak má, jakmile ale přepnu na lpg kontrolka motoru se opět rozsvítí....lpg chvíli jede a po chvíli začne indikovat chybu a jedu už jen na benzín. Může tedy čidlo klikové hřídele ovlivňovat správný chod lpg?
15.11.2019 7:46:24
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Chyba v systému
Dobrý den, předně nevím, jak je provedena instalace LPG ve vašem voze. Domnívám se, že kontrolka motoru se rozsvěcuje z jiného důvodu a pro zjištění závady bude nutné provést diagnostiku LPG systému a případně další doplňková měření v benzínové části vozidla. Pokud budete chtít závadu odstranit, objednejte se na servis u nás na tel. 606 659 530.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací