Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska

Nacházíte se zde:  

Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Kalibrace II

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz8.1.2020 21:58:51
Jméno: Tomáš Předmět: Kalibrace II
Dobrý den, pane Procházko. Děkuji za odpověď, nicméně to, co jste mi odpověděl je mi jasné.
Ale při kalibraci, jakmile je přepnutý pouze jeden válec na plyn a ostatní běží na benzín, motor začne kuckat až chcípne. Změřil jsem, že ostatní benzínové vstřiky nadále běží a také jsem objevil, že montér, co to instaloval prohodil 2. a 3. válec, ale to vliv nemělo. Jakmile běží všechny válce na benzín nebo na plyn, je to ok. Jakmile běží jen jeden nebo 2 na plyn, motor zdechá až zdechne. Jakoby původní ř.j. reagovala na lambdu rychleji než ř.j. Stag a místo aby se přizpůsobovala délka vstřiku LPG, přizpůsobuje se vstřik benzínu.
Je to Toyota Previa rv 97 Euro 2
9.1.2020 7:34:19
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Kalibrace II
Dobrý den, pokud nelze úspěšně dokončit autokalibraci je něco špatně zapojeno, čemuž svědčí i to, že při instalaci montér prohodil pořadí válců. Doporučuji proto zkontrolovat správnost zapojení LPG systému dle schématu zejména bych zkontroloval zda je správně zapojeno odpojování benzínových vstřikovačů.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací