Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska

Nacházíte se zde:  

Diskusní fórum STAG LPG/CNG - Kalibrace III

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz8.1.2020 22:28:41
Jméno: Tomáš Předmět: Kalibrace III
Zjistil jsem, že jakmile se zapne jeden plynový vstřikovač, klesne napětí lambdy a prodlouží se benzínové vstřiky. Tzn. řj. auta zjistí chudou směs a rychle ji dorovnává.
Může to být tím, že motor po výměně zatím nenajel dostatek kilometrů na benzín aby si správně načetl mapy a tím pádem se snaží dorovnávat rychleji?
Nebo je možné, že ta řj. auta je tak chytrá, že abych mohl zkalibrovat plynovou jednotku, budu ji muset ošálit odpojením lambdasondy a připojením napětí 1V ?
Nebo může být problém nějaký mechanický?
9.1.2020 7:34:33
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: Kalibrace III
Dobrý den, pokud nelze úspěšně dokončit autokalibraci je něco špatně zapojeno, čemuž svědčí i to, že při instalaci montér prohodil pořadí válců. Doporučuji proto zkontrolovat správnost zapojení LPG systému dle schématu zejména bych zkontroloval zda je správně zapojeno odpojování benzínových vstřikovačů.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací