Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - STAG300 neprepne na LPG

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz3.1.2024 19:53:42
Jméno: Pavel Předmět: STAG300 neprepne na LPG
Dobry den, stal jsem se majitelem auta na lpg, kde je jednotka stag 300. Auto dlouho stalo, na zacatku prepnulo na plyn, ale pak zacelo jet na tri valce-vadna civka. Probehla vymena, ted jede auto na benzin v poradku, diagnostika nehlasi zadnou chybu. Ale na plyn neprepne, v motoru cvakne, zakolisaji otacky, zacne pipat prepinac benzin/plyn a rozblika se rychle zelena kontrolka. Jeste dosel flashlube-muze kvuli tomu neprepnout na lpg? Dekuji Pospisil
4.1.2024 7:18:41
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: STAG300 neprepne na LPG
Dobrý den, pokud máte nainstalované elektronické dávkování aditiva zapojené tak, že při spotřebování aditiva dojde k odpojení plynového pohonu, pak to může být jednou z příčin, proč nedojde k přepnutí. Dále může být vadný některý komponent LPG soustavy např. některý snímač, elektroventil atd.. Pro zjištění a odstranění závady bude třeba připojit LPG systém k diagnostickému programu. Navštivte proto svého plynaře, případně se na opravu můžete objednat u nás na tel. 606 659 530.


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací