Logo STAG
Logo Autogas centrum s.r.o.
Vlajka PolskaVlajka Velké BritánieVlajka RuskaVlajka NěmeckaVlajka Španělska


Diskusní fórum STAG LPG/CNG - nastavení hodnot

Vítejte na diskuzním fórum LPG a CNG, kde se prioritně zabýváme značkou STAG, která je jedničkou ve svém oboru, což jsou LPG a CNG zařízení. Můžete se zde ptát na přestavby, montáže, revize, servisy LPG a CNG zařízení. Samozřejmě rádi odpovíme i na všechny otázky okolo plynu (gas) jako je například problematika ochrany ventilů, pojištění LPG a CNG, atd.. Prioritně však budeme odpovídat na dotazy týkající se značky STAG.

+ Nový dotaz14.3.2024 11:23:45
Jméno: mates Předmět: nastavení hodnot
Dobrý den, již dlouhou dobu se snažím nastavit ve svém voze škoda octavia 1U 2.0 řídicí jednotku plynu v tlaku plynu v barech ale ani mistr plynař mi nedokázal říct kolik baru by mělo být na pracovním tlaku a na minimálním . Dokazali by jste mi nějakou formou poradit ? jinak lpg mám stag 300.
Děkuji za případné nápady . mates
14.3.2024 13:35:01
Jméno: Procházka Evžen Předmět: Re: nastavení hodnot
Dobrý den, tlak plynu (LPG) se nastavuje na regulátoru tlaku (reduktoru). V diagnostickém programu je pak zobrazena hodnota v barech jako rozdíl tlaku regulátoru a tlaku v sacím potrubí. Obvykle se pohybuje kolem 1,1 bar. POZOR!!! Pokud změníte tlak, dojde tím pádem i ke změně složení palivové směsi, proto je vždy třeba ověřit jízdní zkouškou nastavení palivové mapy a případně provést příslušné korekce nastavení. Bez potřebných znalostí n e d o p o r u č u j i jakkoli zasahovat do nastavení LPG systému a vždy opravu svěřit odbornému servisu!


Přidat záznam


Jsou povoleny tagy <b>, <u> a <i>, můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
   

Zajímá Vás víc?


AUTOGAS - CENTRUM, spol. s r.o. 2015
Nahoru
Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací